W 2008 roku ukończyłam studia na wydziale weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Już w trakcie studiów wiedziałam, że chcę leczyć konie, które od dziecka są moją pasją.
Będąc studentką odbywałam liczne praktyki wakacyjne w najlepszych ośrodkach w kraju i za granicą, m.in. W szpitalu dr Golonki w Gliwicach, w Dubaju oraz Irlandii. Te doświadczenia tylko utwierdziły mnie, że leczenie koni to jest to co chcę robić w przyszłości.
Od 2011 roku prowadzę własną praktykę. W 2014 ukończyłam specjalizację z Chorób Koni na Uniwesytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Dziedziną, która od początku najbardziej mnie facsynowała jest ortopedia, a od 2015 roku także stomatologia weterynaryjna. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach zagranicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje. W 2017 roku rozpoczęłam pracę w Austrii, gdzie spędzam 7 dni w miesiącu i zajmuję się tylko stomatologią. Ogromna ilość pacjentów (ok 600 rocznie) pozwoliła mi na zdobycie dużego doświadczenia oraz przegląd praktycznie wszystkich możliwych problemów dotyczących zębów u koni. Wiedzę tę wykorzystuje stale rozwijając swoją praktykę na terenie Polski.

Prywatnie jestem miłośniczką jazdy konnej, crossfitu, książek i dobrego kina oraz mamą dwóch wspaniałych chłopców.

Comments are closed.